Ліцей №3 Подільського району м. Києва

Настановча сесія МАН

вівторок, 16 вересня 2025 1
Наукова робота учнів-членів МАН стартувала!

15 вересня 2025 р. учениці ліцею Кононенко Марія, 10-А, та Вовченко Ольга, 9-Г, разом з педагогічним керівником вчителем хімії Саніною Н.В. взяли участь у настановчій сесії МАН у секції екології та аграрних наук, що відбулася на базі Київського національного університету будівництва та архітектури. Попереду у дівчат - наукові дослідження з хімії  та екодизайну, а зараз - цікава екскурсія територією КНУБА, під час якої юні науковці отримали актуальну інформацію про вибір тем, особливості написання наукових робіт та майбутнє талановитої молоді.

Тож бажаємо нашим дослідницям плідної праці, нових досягнень і здобутків! Пишаємося нашими ліцеїстами!